Студентка другого курсу кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Христина Яремко взяла участь у Міжнародній літній школі Inspiration and manipulation of public opinion as algorithms for gaining and maintaining political power in Europe у Польщі.
Захід був організований для студентів з усієї України, яких відбирали на конкурсній основі. Організація-куратор – Познанський університет імені Адама Міцкевича.
Представниця Львівської політехніки послухала цікаві лекції, взяла участь в інтерактивних заходах і зустрічах.
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/7/27/para/gallery/pmv-26f042e9-0513-4db9-a823-24a81d952376.jpeg?itok=w-8J_0tZ)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/7/27/para/gallery/pmv-d3da0609-44bd-4766-a593-6ac74661d881.jpeg?itok=T_zP8CaU)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/7/27/para/gallery/pmv-f87d4edc-758d-4788-83f8-733c109b07fd.jpeg?itok=ucSsOOIP)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/7/27/para/gallery/pmv-c48d6be2-24f6-452c-a2dc-eaaeeb7d3345.jpeg?itok=wAeP8ktC)