Минулий тиждень потішив новими здобутками здобувачів бакалаврської освітньо-професійної програми «Міжнародна інформація» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки.
Студентки групи МІ-41 Адріана Файник та Ярина Стецюк 12 квітня виступили на підсумковій конференції Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження» у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка, де були відзначені дипломами за призове ІІІ місце.
Тема наукової роботи – «Феміністична періодика у Східній Галичині (1839 – 1939): польська та українська», науковий керівник – старша викладачка кафедри міжнародної інформації, кандидат наук з соціальних комунікацій Марія Павлюх.
Марію Павлюх окремо відзначено подякою оргкомітету цього конкурсу.
![Сертифікат переможця конкурсу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/mi-foto-1.jpg?itok=UCwD6iYK)
![Сертифікат переможця конкурсу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/mi-foto-2.jpg?itok=XXb9bBdn)
![Скріншот з онлайн-захисту робіт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/mi-foto-4.jpg?itok=6alQKtDU)