Як раніше анонсував тижневик «Аудиторія», Студентське братство Львівської політехніки запланувало організувати свято Миколая для учнів Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 101 Марії Покрови для глухих дітей та мешканців Львівського геріатричного пансіонату. І їм це вдалося!
– Наше свято Миколая відбулося так, як і хотіли. 18 грудня з подарунками – 25-ма телевізійними тюнерами та солодкими й фруктовими пакунками, а також деяким одягом, ми провідали людей, які мешкають у Львівському геріатричному пансіонаті. А на саме свято, 19 грудня, з подарунками і короткою виставою побували в дітей із вадами слуху. Кожна дитина показувала нам якусь сценку і ми дарували солодощі, – розповів активіст Студентського братства Львівської політехніки, студент нашого університету Сергій Мельников.
Хлопець також наголосив, що вже який раз мав нагоду переконатися: свято Миколая – це передовсім свято добра й милосердя. Каже, що навіть важко передати емоції, які переживають, коли бачать, як радіють і діти, і старенькі, коли їм приділено увагу. Тому радить кожному принагідно долучатися до схожих акцій і не лише раз на рік.
![фото свято Святого Миколая у Львівській політехніці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img2986.jpg?itok=2TuTAr7_)
![фото свято Святого Миколая у Львівській політехніці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img2895.jpg?itok=mP1wMkz6)
![фото свято Святого Миколая у Львівській політехніці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img2808.jpg?itok=JKj07Ghr)
![фото свято Святого Миколая у Львівській політехніці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img2048.jpg?itok=u6AnCLdP)
![фото свято Святого Миколая у Львівській політехніці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/2/para/gallery/img1994.jpg?itok=Ufem7Nq7)