8 грудня 2015 року під час проведення Тижня циклової комісії загально-технічних дисциплін у Львівському автомобільно-дорожньому коледжі для студентів коледжу організували заняття-екскурсію на кафедру механіки та автоматизації машинобудування та в лабораторії НДЛ-40 Національного університету «Львівська політехніка».
Матеріально-технічна база кафедри налічує 14 спеціалізованих лабораторій, комп’ютерний клас, 2 спецаудиторії з проекційною апаратурою. При кафедрі функціонує науково-дослідна лабораторія НДЛ-40 з такими підрозділами: конструкторське бюро, електролабораторія, три лабораторії токарних верстатів, лабораторія шліфувальних верстатів, лабораторія фрезерувальних верстатів, зварювальне відділення, малярне відділення, кузня, компресорна, слюсарно-монтажне відділення.
Кафедра розробила й виготовила більше 10 різних модифікацій автоматів і лічильних комплексів, призначених для транспортування, сепарації, лічення і фасування дископодібних деталей. Науковці кафедри та НДЛ-40 займаються створенням автоматів для фасування та пакування сипких матеріалів у пакети з полімерних плівок та скляну тару.
Під час екскурсії доцент кафедри Володимир Боровець продемонстрував лабораторну роботу з пакування цукру в пакети по 5 грамів, яку виконують студенти Львівської політехніки.
![на екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/ladklp-2015-3.jpg?itok=UpffMd-D)
![на екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/qkvrquhwkqy0.jpg?itok=mA3a2IgG)
![на екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/ladklp-2015-4.jpg?itok=R84NOzcM)