7 жовтня 2015 року 46 студентів старостату і студентського самоврядування автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка» разом зі своїми наставниками – О.Я. Чучман, А.І. Бешлеєм, Р.Я. Різником – за кошти студентського профкому здійснили чудову екскурсію на гору Маківку (Сколівський район Львівської області) – Мекку українського січового стрілецтва.
Впродовж усього шляху цікаву і змістовну екскурсію проводив студентам викладач історії В.П. Лаба. Він розповів присутнім історію сіл Львівщини, які вони минали, цікаві факти з життя Галичини.
Лісовою звивистою стежкою понад годину піднімалися вгору, але у дружній веселій атмосфері здолали гірську вершину. Студенти піднялися на гору Маківку, поклонилися могилам січових стрільців.
Потім усі присутні у великому родинному колі гостилися канапками, ковбасками, збирали гриби, робили фото на пам’ять. Втомлені, але задоволені поверталися додому.
Така екскурсія стала хорошим прикладом єднання української молоді навколо національних святинь.
![на горі Маківка](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/15/para/gallery/dsc07455.jpg?itok=EBpuQV0N)
![на горі Маківка](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/15/para/gallery/dsc07477.jpg?itok=q1IXTaWn)