Студенти-фінансисти Університету зустрілися з директором регіонального офісу страхової компанії «ПЗУ Україна»

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Дуже цікаво та креативно пройшла зустріч студентів-фінансистів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки з директором регіонального офісу ПрАТ СК «ПЗУ Україна» у місті Львові, к.е.н., професіоналом страхового бізнесу Назаром Добошем і гарантом освітньо-професійної програми бакалаврського рівня за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», доцентом Павлом Гориславцем.

Здобувачі зацікавились фаховими коментарями практика з проблем забезпечення фінансової стійкості страхових компаній, а також одержали актуальну інформацію про важливі бізнес-процеси у страхових установах.

Конкурси, командний настрій дали змогу отримати фахові рекомендації, які надалі можна використовувати і в навчанні, і на практиці.

Кафедра фінансів цінує участь професіоналів-практиків в освітній діяльності і щиро вдячна за участь Назару Миколайовичу!