З 10 травня до 14 червня 2022 року студенти і викладачі кафедри цивільної безпеки Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки відвідували відкриті заняття гостьового лектора д-ра Олафа Хуса, професора Університету Юліуса-Максиміліана (JMU) міста Вюрцбурга (Німеччина). Заняття організувала кафедра соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук у межах предмету «Здоров’єзбережувальна діяльність у соціальній роботі», автором якого є д.пед.н. Лілія Клос.
Для аудиторії було висвітлено насамперед сутність терміну «здоров’єзбережувальна діяльність», що характеризує вид діяльності людини, яка спрямована на формування, збереження та зміцнення здоров’я як свого власного, так і інших людей, формування культури здоров’я, екології здоров’я, а також здатність вносити зміни у довкілля, спосіб власного життя й оточення, використовуючи та поєднуючи оптимальні методи навчання і виховання та вміння прогнозувати очікуваний результат.
![Скріншот з онлайн-лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/22/para/gallery/cb-03.png?itok=T2wv7Fe3)
![Скріншот з онлайн-лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/22/para/gallery/cb-05.png?itok=2mZn8oNl)
![Скріншот з онлайн-лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/22/para/gallery/cb-06.png?itok=J9l1ur92)