12 листопада 2019 року студенти і викладачі кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності на чолі із завідувачем, професором Ольгою Мельник вкотре побували на екскурсії у головному офісі однієї з провідних ІТ-компаній України – SoftServe. Захід відбувся за сприяння віце-президента цієї компанії, випускника спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Львівської політехніки Олега Дениса. SoftServe є одним із лідерів ІТ-індустрії, надаючи широкий спектр послуг у сфері розроблення програмного забезпечення, цифрових технологій та бізнес-консалтингу на різних континентах. Це також один із лідерів аутсорсингу в Україні з чисельністю персоналу понад 7000 осіб.
Під час насиченої та захоплюючої екскурсії Олег Денис разом із працівником маркетингового напрямку SoftServe Анною-Марією Фокшей ознайомили студентів і викладачів з історією заснування компанії, основними етапами її розвитку, місією, стратегією, цілями, корпоративними цінностями, конкурентними перевагами, здобутими нагодами і відзнаками тощо. Представники компанії показали надсучасні офіси SoftServe, конференц-зали, інфраструктуру, спортзали, місця для коворкінгу тощо. Цікавими були й розповіді про програми соціального забезпечення та можливості кар’єрного росту для працівників компанії. Неабияку зацікавленість і жваву дискусію серед студентів викликала й розповідь про можливості працевлаштування у SoftServe. Також Олег Денис та Анна-Марія Фокшей дали відповіді на різні запитання студентів.
Висловлюємо подяку керівництву компанії SoftServe та особисто Олегу Денису за надану можливість побувати на екскурсії у надсучасному головному офісі компанії.
![на екскурсії в SoftServe](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/20191112161615.jpg?itok=iu1GSM_G)
![на екскурсії в SoftServe](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/20191112161648.jpg?itok=xE8TTTG8)
![на екскурсії в SoftServe](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/20191112162640.jpg?itok=0bAlyPEr)
![на екскурсії в SoftServe](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/20191112162656.jpg?itok=PkTHpNpe)
![на екскурсії в SoftServe](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/20191112165110.jpg?itok=jxJJw7S9)
![на екскурсії в SoftServe](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/11.jpg?itok=YImsQbOI)
![на екскурсії в SoftServe](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/21.jpg?itok=ZBxj8TMi)
![на екскурсії в SoftServe](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/3_0.jpg?itok=lMD2dKpS)
![на екскурсії в SoftServe](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/4_0.jpg?itok=jGi44cCW)