31 травня 2019 року в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» в межах Форуму випускників відбулася дискусія на тему «Заліковка – не головне», яку відвідали викладачі та студенти Інституту права та психології.
У межах заходу зі студентами спілкувалися випускники Університету Сергій Король, Іван Лешко, Роман Процак, Ігор Кузьмак та Андрій Дрібнюк, які поділилися власним баченням стосовно значення вищої освіти, обговорили «лайфхаки» у навчанні, а також розповіли про секрети успіху.
«Головне в університеті, – зазначив Ігор Кузьмак, – це постійно шукати джерело пізнання». Втім, не обійдеться без врахування балів. «Коли ви йдете до своєї мети, оцінки також важливі», – додав Сергій Король.
«Краще витратити один рік і зрозуміти, ким ти хочеш бути через десять років, ніж безцільно навчатися наступні чотири роки», – підсумував Іван Лешко.
![на Форумі випускників Політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/9/1/para/gallery/6176447710907018011313942803631883483611136n.jpg?itok=0_kCJJvo)
![на Форумі випускників Політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/9/1/para/gallery/6189513610907018877980527177009618562842624n.jpg?itok=ZSen8zFp)
![на Форумі випускників Політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/9/1/para/gallery/6200983210907018077980606952497959875379200n.jpg?itok=wHcHh0Et)