Студенти Інституту підприємництва та перспективних технологій проходять практику в ІТ-компанії Eleks

Інститут підприємництва та перспективних технологій
Заставка до матеріалу

Eleks долучається й допомагає у професійному розвитку студентам технічних напрямів. У компанії вони проходять навчальну практику, здобуваючи нові знання з підтримкою менторів. А найкращі зі студентів отримують можливість пройти співбесіду за наявності відповідних вакансій.

Цього року між компанією Eleks і кафедрою інформаційних систем і технологій Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» було підписано договір про співпрацю. І студенти кафедри отримали можливість пройти навчальну практику в компанії.

Завідувач кафедри інформаційних систем та технологій доцент Андрій Лагун і студенти поділилися своїми враженнями про співпрацю з Eleks.

Докладніше – на сайті Інституту підприємництва та перспективних технологій.