Студенти-першокурсники кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола взяли участь у віртуальній спортивній естафеті SDG Relay 2021, що відбувалася в межах European Sustainable Development Week (ESDW) 2021, мета якого – підвищити обізнаність щодо 17 Цілей сталого розвитку ООН в Україні.
Як стверджують організатори Національного стартапу змагання України – громадська організація Startup Kyiv, таким чином вони ідентифікують, навчають та визначають на національному та всесвітньому рівні українських молодих новаторів, які працюють над комерціалізацією наукових розробок, що спрямовані на розв’язання хоча б однієї з Цілей сталого розвитку.
Завдяки небайдужій молоді ще більше людей дізнається про сталий розвиток!
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/9/27/para/gallery/istr-sdg-1.jpg?itok=9eCw4Qxe)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/9/27/para/gallery/istr-sdg-2.jpg?itok=Z4z9nyT9)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/9/27/para/gallery/istr-sdg-3.jpg?itok=acJHYnwJ)