27–29 березня 2019 року в Одеській національній академії зв’язку відбувся конкурс студентських наукових робіт в категоріях «Інформаційні мережі зв’язку» і «Телекомунікаційні системи та мережі». Захід проходив за спонсорства компанії Vega telecom.
У конкурсі зареєстровано 36 наукових робіт від 16 університетів зі всієї Україні. В журі працювало 37 членів галузевої конкурсної комісії з різних університетів.
Студенти кафедри телекомунікацій Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки Валентин Файчук та Богдан Шубин здобули перші місця, кожен в своїй категорії, і принесли Університету абсолютну першість у конкурсі.
29 березня на церемонії нагородження представники компанії Vega telecom вручили переможцям грошові сертифікати.
![грамота](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/1/para/gallery/itreconctele-2019-1.jpeg?itok=_MCFfSbL)
![грамота](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/1/para/gallery/itreconctele-2019-2.jpeg?itok=S7Q9-JWo)
![грамота](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/1/para/gallery/itreconctele-2019-3.jpeg?itok=Mg7ruFg6)
![сертифікат](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/1/para/gallery/itreconctele-2019-4.jpeg?itok=VeaIb9G4)
![сертифікат](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/1/para/gallery/itreconctele-2019-5.jpeg?itok=8NEOuGTf)
![переможці](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/1/para/gallery/itreconctele-2019-6.jpg?itok=woVqe4EO)