Викладачі та студенти кафедри дизайну архітектурного середовища Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки побували в гостях в Львівській міській раді.
Цьогоріч студенти-архітектори ІІ курсу (групи АР-25, АР-26) та викладачі кафедри ДАС (доцент Богдан Гой, доцентка Інна Гуменник) працюють над дизайном міського середовища ділянок у рідному Львові. 11 квітня 2024 року студенти презентували свої попередні результати й захищали свої ескіз-проєкти для Департаменту архітектури та просторового розвитку.
В рамках цієї події політехніки прослухали лекцію про розвиток міського середовища від головного архітектора Львова Антона Коломєйцева.
![Фото із зустрічі в ЛМР](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/19/para/gallery/das-lmr-photo2024-04-1115-04-38.jpg?itok=XQEXLZLi)
![Фото із зустрічі в ЛМР](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/19/para/gallery/das-lmr-photo2024-04-1115-04-38-3.jpg?itok=KSfTF2HB)
![Фото із зустрічі в ЛМР](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/19/para/gallery/das-lmr-photo2024-04-1115-04-38-4.jpg?itok=1axLGQV0)
![Фото із зустрічі в ЛМР](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/19/para/gallery/das-lmr-photo2024-04-1115-22-15.jpg?itok=MdvkpAia)
![Фото із зустрічі в ЛМР](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/19/para/gallery/das-lmr-photo2024-04-1115-22-20.jpg?itok=usxhauc8)
![Фото із зустрічі в ЛМР](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/19/para/gallery/das-lmr-photo2024-04-1115-04-38-2.jpg?itok=3pEz6NhM)