У роботі підсекції «Маркетинг, управління та адміністрування в системі економічних інтересів» 78-ї Студентської науково-технічної конференції взяли участь із доповідями 16 студентів-маркетологів різних рівнів підготовки. За результатами засідання підсекції до ІІ етапу СНТК було рекомендовано чотирьох студентів.
У ІІ етапі конференції, який відбувся 4 листопада 2020 року, І місце отримала студентка групи МК-33 Яна Газе (науковий керівник – к.е.н., старший викладач І.В. Ангелко).
![Скріншот з онлайн-конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2020/12/17/para/gallery/ekm-s1.png?itok=zTETL7n3)
![Скріншот з онлайн-конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2020/12/17/para/gallery/ekm-s30.png?itok=Tw3X0kfz)