В офісі SoftServe Ukraine відбулася зустріч із першокурсниками бакалаврської програми Robotics, які навчаються на кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки.
На зустрічі студенти поспілкувалися з представниками освітньої команди Львівського ІТ Кластеру, а також із фахівцями компанії SoftServe – Олею Долею (Talent Acceleration Center Manager) та Любомиром Демківим (Director, Robotics & Advanced Automation at SoftServe). Любомир, зокрема, поділився останніми світовими трендами розвитку робототехніки, а також розповів про особливості роботи SoftServe із NASA.
Куратор програми Юрій Хома (Head of AI в UniDataLab) обговорив зі студентами особливості навчання на програмі, підготовку командних проєктів та взаємодію з менторами від компаній Львівського ІТ Кластеру.
Вже за традицією студенти отримали подарунки – картки ІТ Club Loyalty.
Політехніки вдячні фахівцям SoftServe за цю чудову зустріч!
![Фото з відвідин компанії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/11/para/gallery/ivt-softservemeet2024-04-0918-12-47-721.jpg?itok=FUtcr_PP)
![Фото з відвідин компанії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/11/para/gallery/ivt-softservemeet2024-04-0918-14-21-702.jpg?itok=HE1Ipv7g)
![Фото з відвідин компанії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/11/para/gallery/ivt-softservemeet2024-04-0918-15-53-218.jpg?itok=x689dwAV)
![Фото з відвідин компанії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/11/para/gallery/ivt-softservemeet2024-04-0918-21-10-023.jpg?itok=TwuLwPt8)
![Фото з відвідин компанії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/11/para/gallery/ivt-softservemeet2024-04-0918-19-50-686.jpg?itok=Z6fTA22a)