На початку червня студенти кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у Літній школі логістики 2019, яку організовує Wydział Inżynierii Zarządzania у Poznań University of Technology (Познанська політехніка).
Дні пролетіли насичено – з лекціями та екскурсіями, прогулянками та розмовами.
Враження студентів від перебування у Літній школі – на сайті кафедри маркетингу і логістики Львівської політехніки.
Щорічні Літні школи відбуваються в рамках Договору про співпрацю між кафедрою виробничого менеджменту і логістики Познанської політехніки та кафедрою маркетингу і логістики Львівської політехніки» з 2014 року. Зокрема, «International Summer School 2018: Logistics & Marketing» проходила минулоріч у Львівській політехніці.
![у Літній школі логістики у Познані](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/ml619291743257548483462724749149216989773824n.jpg?itok=R-0YQ9wd)
![у Літній школі логістики у Познані](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/ml6221257225140913619756356863648551243612160n.jpg?itok=iaQBVrwN)
![у Літній школі логістики у Познані](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/mlzobrazhenniaviber2019-06-0313-21-56.jpg?itok=L2XX6w_A)
![у Літній школі логістики у Познані](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/mlzobrazhenniaviber2019-06-0419-26-43.jpg?itok=0HUgp3R2)
![у Літній школі логістики у Познані](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/31/para/gallery/mlzobrazhenniaviber2019-06-0709-30-11.jpg?itok=hK-2R8AP)