Студенти кафедри ММП – серед переможців Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Менеджмент»

Наталія Гродзевич, кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Заставка до матеріалу

У Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку (м. Одеса) відбувся Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Студенти кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, які брали участь у конкурсі, здобули призові місця:

• І місце – Дмитро Рудик з темою кваліфікаційної роботи «Дослідження та удосконалення адміністрування системи мотивування персоналу АТ «УкрСиббанк» (науковий керівник – к.е.н., доцентка Галина Лема);
  • ІІ місце – Олег Ковальський з темою кваліфікаційної роботи «Дослідження та удосконалення адміністрування методів управління персоналом ТОВ «Свісс Кроно» (науковий керівник – к.е.н., доцентка Наталія Кара).

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва вітає переможців!

Результати конкурсу Результати конкурсу