15 березня 2019 року відбулася зустріч зі студентами львівських вишів у рамках заходу Youth for business, організованому AIESEC Ukraine завдяки партнерству з PricewaterhouseCoopers (PwC).
З метою поглиблення знань із дисципліни «Управлінський консалтинг» в цьому заході взяли активну участь студенти кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки. Вони мали нагоду ознайомитися з умовами міжнародного стажування від AIESEC та розв’язати реальні бізнес-кейси від PwC. Зокрема, студент групи УП-41 Святослав Лучин доповідав про побудову системи прогнозних показників діяльності компаній в умовах функціонування Індустрії 4.0. Він з іншими студентами отримав гарну можливість поспілкуватися з практикуючими консультантами й ознайомитися з вимогами до роботи в компанії PwC.
PwC – міжнародна мережа компаній, що пропонує професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту.
![зустріч зі студентами](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/2118a8826.jpg?itok=LkI1xML3)
![зустріч зі студентами](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/2118a8891.jpg?itok=vAGiceHV)
![зустріч зі студентами](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/2118a8951.jpg?itok=nFZKOmrS)
![зустріч зі студентами](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/2/para/gallery/2118a8971.jpg?itok=_92rjk-w)