Студенти кафедри ОА вдосконалюють свої soft skills в офісі провідної міжнародної аудиторської фірми PwC

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Фото із тренінгу

У весняному семестрі 2024 року у львівському офісі провідної міжнародної аудиторської фірми «ПрайсуотерхаусКуперс» (PwC Lviv SDC) було проведено корисні тренінги для студентів І–ІІІ курсів бакалаврату кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки. Серед тем тренінгів – тайм-менеджмент, робота в команді, розвиток інших soft skills, емоційний інтелект тощо.

Політехніки щиро вдячні професіоналам PwC Антоніні Курець і Наталії Никитюк за проведення цікавих тренінгів, а також за стильні подарунки від аудиторської фірми активним студентам!

Для участі в таких тренінгах від PwC Lviv SDC у ІІ півріччі 2024 року потрібно зголоситися до ініціатора відповідного курсу – професора кафедри обліку та аналізу Володимира Чубая.

Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу