Студенти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола відвідали Державну установу «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія», в якій проводять фітосанітарну експертизу різноманітної імпортної та вітчизняної рослинної продукції відповідно до міжнародних вимог і сертифікації відповідно до стандарту ISO/IEC 17025:2006.
Студентів ознайомили з дослідженням фітосанітарного стану рослин і продукції рослинного походження за такими видами аналізу: ентомологія, мікологія, бактеріологія, фітогельмінтологія, вірусологія та гербологія.
Спасибі директорці Львівської обласної фітосанітарної лабораторії Надії Кіш і завідувачці відділу фітосанітарного аналізу Оксані Калагурці за приділену увагу, цікаву зустріч і бажання подальшої співпраці!
![Фото з відвідин лабораторії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/3/para/gallery/peet-img20240401110325.jpg?itok=BhjLDfvK)
![Фото з відвідин лабораторії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/3/para/gallery/peet-img20240401110921.jpg?itok=nV9vMYAF)
![Фото з відвідин лабораторії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/3/para/gallery/peet-img20240401112458.jpg?itok=nu-VmVgO)
![Фото з відвідин лабораторії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/3/para/gallery/peet-img20240401112612.jpg?itok=0YfB80a9)
![Фото з відвідин лабораторії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/3/para/gallery/peet-img20240401112816.jpg?itok=KaAPERm1)
![Фото з відвідин лабораторії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/3/para/gallery/peet-img20240401113135.jpg?itok=JCULdYGT)
![Фото з відвідин лабораторії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/3/para/gallery/peet-img20240401114037.jpg?itok=G_Hr58Hz)
![Фото з відвідин лабораторії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/3/para/gallery/peet-img20240401114043.jpg?itok=gpKiBDzQ)
![Фото з відвідин лабораторії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/3/para/gallery/peet-img20240401114723.jpg?itok=oWcnURg9)
![Фото з відвідин лабораторії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/3/para/gallery/peet-img20240401115459.jpg?itok=T21KSl1x)