22 березня 2024 року студенти кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки мали унікальну можливість бути учасниками відкритої лекції на тему «Оцифрування архівів: виклики та завдання» від голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова.
Політехніки вдячні спікеру за співпрацю, змістовний виступ, цікаві факти щодо організації Державної архівної служби та комунікацію з майбутніми фахівцями спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/22/para/gallery/skid-4327784299161407569583122745123312108465612n.jpg?itok=UKzz1O-Y)
![Скріншот з онлайн-лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/22/para/gallery/skid-4334424259161406802916531079568193961008134n.jpg?itok=oCupibuF)
![Скріншот з онлайн-лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/22/para/gallery/skid-4327876299161406836249865041497860868720646n.jpg?itok=Elm5wO2F)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/22/para/gallery/skid-4329340699161407669583115204568886461213986n.jpg?itok=AJpR61me)
![Скріншот з онлайн-лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/22/para/gallery/skid-433685386916140676958320216182071753928743n.jpg?itok=OqgGAHnG)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/22/para/gallery/skid-4331368499161407769583108846442912467487939n.jpg?itok=By4ifM-V)