12 листопада студенти четвертого курсу кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Павло Витрикуш, Ярина Мелянчук і Романа Мох провели урок для учнів 8–9 класів Меденицької середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів на тему продовольчої безпеки.
Студенти є слухачами дистанційного факультативного курсу Taking action on Food Security Університету штату Пенсильванія (США). До уроку приєдналися також авторка і викладачка курсу Melanie Miller Foster та асистентка кафедри туризму Мар’яна Сеньків. До й після уроку учасникам було запропоновано заповнити спеціальну форму щодо обізнаності у сфері продовольчої безпеки. Результати опитування буде проаналізовано в межах курсу.
![Скріншот з онлайн-уроку](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/15/para/gallery/lesson1.png?itok=HohzTxcx)
![Скріншот з онлайн-уроку](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/15/para/gallery/lesson2.png?itok=3I5vM7A4)
![Скріншот з онлайн-уроку](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/15/para/gallery/lesson3.png?itok=Hm4qANok)
![Скріншот з онлайн-уроку](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/15/para/gallery/lesson4.png?itok=LZcunOwj)
![Скріншот з онлайн-уроку](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/15/para/gallery/lesson6.png?itok=5uZt_drZ)
![Скріншот з онлайн-уроку](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/15/para/gallery/lesson7.png?itok=8R9cyflD)
![Скріншот з онлайн-уроку](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/15/para/gallery/lesson8.jpg?itok=6tkArwCa)