19 листопада 2018 року в Інституті сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки відбулася презентація болгарського туроператора «Tural» щодо працевлаштування та набуття практичного досвіду з організації туристичної діяльності.
Присутні на заході, студенти кафедри туризму, яка є партнером туроператора, дізналися про можливості професійного стажування та працевлаштування у туристичних дестинаціях Болгарії.
![Студенти кафедри туризму зустрілися з представниками «Tural»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/9/para/gallery/turbolgop-2018-1.jpg?itok=4fVkv84e)
![Студенти кафедри туризму зустрілися з представниками «Tural»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/9/para/gallery/turbolgop-2018-3.jpg?itok=Seyklzah)
![Студенти кафедри туризму зустрілися з представниками «Tural»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/9/para/gallery/turbolgop-2018-2.jpg?itok=ByqqE2wS)