Студенти Львівської політехніки мають змогу оформити спеціальну транспортну картку ЛеоКарт

Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Відповідно до рішення Львівської міської ради встановлено вартість і процедуру оформлення транспортних карток ЛеоКарт для студентів та учнів.

Навіщо потрібен цей документ?

• Для студентів, які не належать до пільгової категорії, діє знижка 50% у львівському електротранспорті.
  • Студенти-пільговики можуть здійснювати поїздки безкоштовно.

Алгоритм оформлення ЛеоКарти:

Львівська міська рада анонсувала ще два способи:

• через Особистий кабінет мешканця;
  • через навчальний заклад (у кожному навчальному закладі буде закріплена відповідальна особа, яка формуватиме списки учнів та студентів і надаватиме їх Львівському комунальному підприємству «Львіватодор»).

Про ці шляхи отримання ЛеоКарти буде повідомлено додатково, коли вони функціонуватимуть.

Із додатковими запитаннями звертатись на електронну пошту kolegiiaprofcom@gmail.com.