Студенти-обліковці Львівської політехніки показали на кафедрі обліку та аналізу різдвяний вертеп

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
вертеп

Студенти-обліковці Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки показали на кафедрі обліку та аналізу різдвяний вертеп.

Сценарій вертепу прославляє народження Христа, та, поряд із цим, звертає увагу на сьогодення. Сповнені радості та переживань пастушки, життєдайні ангелики, дипломатичні звіздарі, кумедний Мошко, щедрі та поважні царі, заповзяті козаки розповідали про народження дитяти. Злий цар Ірод, що бачить царем лише себе, із своїм помічником чортиком, як завжди, намагаються цьому завадити. В словах Ірода впізнавані слова та нотки, що нині линуть із телеекранів та стосуються нинішньої ситуації на Сході України. Та врешті приходить Смерть, забирає злого Ірода, добро знову перемагає...

вертеп вертеп вертеп вертеп вертеп