Студенти Технологічного коледжу Університету стали переможцями фестивалю української туристичної пісні

Технологічний коледж Львівської політехніки
учасники фестивалю української туристичної пісні «Бабине літо – 2016»

До Всесвітнього дня туризму 24 вересня 2016 року на території Яворівського національного природного парку с. Верещиця відбувся XVIII Молодіжний фестиваль української туристичної пісні «Бабине літо – 2016».

Щороку Фестиваль збирає студентську молодь з різних навчальних закладів. Традиційними учасниками Молодіжного фестивалю є студенти Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Цього року коледж представляла команда «Мандруючі по нотах».

В конкурсну програму Фестивалю входило виконання трьох пісень: туристичної, патріотичної, авторської та розповіді-бувальщини про студентське життя. У конкурсах студенти коледжу виявили свою кмітливість, любов до української народної і патріотичної пісні та свій творчий потенціал.

«Мандруючі по нотах» стали переможцями у номінаціях «Краща розповідь бувальщина» та «Краще виконання патріотичної пісні» і були відзначені грамотами та цінними призами.