Студенти третього курсу спеціальностей «Економіка» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у грі-тренінгу Романа Кузюка «Кінцевий бенефіціар». Захід відбувся у Центрі підтримки підприємництва у Львівській міській раді.
Гра-тренінг економічного спрямування з набором ігрових інструментів для практики підприємців сприяє розвитку навичок у напрямах інвестування та управління фінансами, формування пасивного грошового потоку, оподаткування, реєстрації та управління різними формами бізнесу, кредитно-фінансових відносин.
У підсумку гри її учасники зрозуміли принципи побудови і функціонування малого, середнього та великого бізнесу, структуру великих бізнес-моделей, поставлення цілей і завдань через призму управління активами, ліквідністю, правового регулювання. А студента Технологічного коледжу Святослава Калиновича відзначено авторським подарунком – книгою Романа Кузюка.
![учасники гри-тренінгу Романа Кузюка «Кінцевий бенефіціар»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/tcolhra-ben-2019-1.jpg?itok=Yoc1cvKB)
![учасники гри-тренінгу Романа Кузюка «Кінцевий бенефіціар»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/tcolhra-ben-2019-2.jpg?itok=uRnPEa0f)
![учасники гри-тренінгу Романа Кузюка «Кінцевий бенефіціар»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/tcolhra-ben-2019-3.jpg?itok=C1R8WBTW)