22–24 березня 2024 року на спортивній базі «Сокіл» у Пущі-Водиці відбулися матчі 13-го ігрового тижня регулярного чемпіонату чоловічої Вищої ліги з баскетболу.
Львівська баскетбольна команда «Львівська Політехніка-КІВС», яка захищає честь нашого університету на спортивних майданчиках, весь матч була попереду і впевнено перемогла баскетбольну команду «Push-ЦДУ» з Кропивницького з рахунком 91:48. Ця перемога стала п’ятою для нашої команди у поточному сезоні.
До складу команди входять представники Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки. Студент освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти Назар Путько, що займає позицію форварда, і в матчі проти команди з Кропивницького став найрезультативнішим гравцем серед двох команд, набравши 22 очки. Студент освітньо-професійної програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Ілля Мельничук з позиції захисника у цьому матчі також увійшов до числа найрезультативніших гравців, набравши 21 очко. Також у складі БК «Львівська політехніка-КІВС» грає студент Інституту хімії та хімічних технологій другого (магістерського) рівня вищої освіти Данило Ковальчук (позиція форварда), який у матчі проти «Push-ЦДУ» набрав 14 очок, що теж є одним із найкращих результатів.
Вітаємо хлопців із гарними результатами і бажаємо нових спортивних досягнень!
![Фото із матчу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/25/para/gallery/mmp-bask-1.jpg?itok=0a8SiBaI)
![Фото із матчу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/25/para/gallery/mmp-bask-2.jpg?itok=h5cs5jgl)
![Фото із матчу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/25/para/gallery/mmp-bask-3.jpg?itok=oxU7Voc8)
![Фото із матчу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/25/para/gallery/mmp-bask-4.jpg?itok=9Jy1FLpw)