18 березня студенти І–ІІ курсів кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти в Актовій залі головного корпусу Університету дізнались про можливості міжнародної мобільності від Центру міжнародної освіти Львівської політехніки.
Зокрема, багато уваги було акцентовано на семестровій студентській мобільності за програмами університетів-партнерів з Німеччини, Австрії, Польщі, Італії, Нідерландів і Франції.
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/18/para/gallery/zh-received1120093295990577.jpeg?itok=WaIEIzS_)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/18/para/gallery/zh-received429229412893496.jpeg?itok=aaKomnDz)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/18/para/gallery/zh-received769059304826349.jpeg?itok=Kyc6MGAR)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/18/para/gallery/zh-received832091782075906.jpeg?itok=IiU-ju8c)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/18/para/gallery/zh-received2052011038508099.jpeg?itok=rqL7gt-E)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/18/para/gallery/zh-received951576369364666.jpeg?itok=37T6dXEh)