17 грудня 2017 року в Золочівському районному Народному домі імені Ігоря Білозіра відбулася вистава «Дикий Ангел» Олексія Коломійця у виконанні студентів Золочівського коледжу Національного університету «Львівська політехніка».
Підзаголовок п’єси чітко вказує на її тему – «Повість про сім’ю». Для людини все починається з родини – виховання, пізнання моральних основ людської особистості, добробут.
Роль Платона Ангела виконав Мирон Турчиняк (РПЗ-3), його дружини Уляни – Вікторія Сиротинська (Право-4).
![п’єса «Дикий Ангел»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/15/para/gallery/img4813.jpg?itok=7Kx4NCo9)
![п’єса «Дикий Ангел»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/15/para/gallery/img4819.jpg?itok=tCD-61xE)
![п’єса «Дикий Ангел»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/15/para/gallery/img4841.jpg?itok=I_2d4HSb)
![п’єса «Дикий Ангел»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/15/para/gallery/img4850.jpg?itok=-tr10R1T)
![п’єса «Дикий Ангел»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/15/para/gallery/img4865.jpg?itok=FYSzQMrF)
![п’єса «Дикий Ангел»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/15/para/gallery/img4869.jpg?itok=pSZeugt-)
![п’єса «Дикий Ангел»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/15/para/gallery/img4873.jpg?itok=QDIaFXw5)
![п’єса «Дикий Ангел»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/15/para/gallery/img4874.jpg?itok=0_AGTl1E)
![п’єса «Дикий Ангел»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/15/para/gallery/img4889.jpg?itok=bpTDzKZq)