Сихівська гімназія одержала нагороду за перемогу в IT-олімпіаді, організованій за сприяння Львівської політехніки

Львівський ІТ Кластер
Сихівська гімназія одержала нагороду за перемогу в IT-олімпіаді

Управління освіти Львівської міської ради за сприяння Національного університету «Львівська політехніка», Львівського ІТ Кластеру та Навчально-методичного центру освіти міста Львова у 2017 році провело IV міську учнівську інтернет-олімпіаду з інформаційних технологій «IT Challenge». Гран-прі отримав учень 10 класу Навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія «Сихівська» Максим Варнаков із роботою «Poboguide» (Мобільна аплікація + робот).

Навчальний заклад переможця Олімпіади одержав у подарунок від Львівського ІТ Кластеру обладнання для комп’ютерного класу. 21 серпня школі-гімназії «Сихівська» передано 7 ноутбуків, принтер та комплектуючі для комп’ютерного класу.

Нагадаємо, в інтерв’ю Львівському ІТ Кластеру переможець IV міської олімпіади IT Challenge Максим Варнаков розповів, що планує наступного року вступати у Львівську політехніку.