Tech StartUp School та Науковий парк Університету стали частиною мережі Європейських цифрових інноваційних хабів

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

12 українських обʼєднань перемогли в конкурсі Європейської комісії та стануть частиною мережі Європейських цифрових інноваційних хабів (ЄЦІХ). Серед переможців – Tech StartUp School Львівської політехніки та Науковий парк SID City Університету.

Європейські цифрові інноваційні хаби – центри, які допомагають малому та середньому бізнесу й організаціям державного сектору впроваджувати цифрові технології та інновації, а також підвищувати конкурентоспроможність на цифровому ринку. Наразі ЄЦІХ у Європі налічує 226 хабів, 151 з яких фінансує Програма Європейського Союзу «Цифрова Європа».

Хаби надаватимуть послуги бізнесу та громадському сектору в 4 ключових напрямах:

1. Доступ до технологій та компетенцій: надання приміщень, інфраструктури й підтримки, що дасть змогу компаніям випробувати цифрові та інноваційні технології;
  2. Навички та навчання: послуги для підвищення кваліфікації працівників, зокрема приватних компаній та організацій державного сектору;
  3. Підтримка з пошуку інвесторів: допомога у пошуку джерел фінансування для впровадження цифрової трансформації, а також у розвитку нових цифрових послуг та бізнес-моделей;
  4. Пошук партнерів, зокрема за кордоном.

Перші Європейські цифрові інноваційні хаби в Україні запрацюють вже у 2025 році. За інформацією Дія.Бізнес, на початкових етапах діяльності завдяки підтримці уряду Німеччини об’єднання отримають консультативну допомогу.

Докладніше

Конкурс відбувся у межах програми ЄС «Цифрова Європа», стратегічним реалізатором якої в Україні є Міністерство цифрової трансформації України, практичним консультантом – Офіс із розвитку підприємництва та експорту, за підтримки програми GIZ Ukraine «Цифрова трансформація МСП у країнах Східного партнерства», що фінансується Урядом Німеччини.