2016 рік – ювілейний не лише для Національного університету «Львівська політехніка», який відзначає своє 200-ліття, але й для одного з його структурних підрозділів – Технічного коледжу. Цими днями він відзначає чверть століття від дня заснування.
На урочистості з цієї нагоди прийшли студенти, викладачі та випускники, ветерани, колеги з інших львівських навчальних закладів, зокрема, директори Технологічного коледжу Іван Костюк, Львівського коледжу «Інфокомунікації» Богдан Камінський та Львівського техніко-економічного коледжу Людмила Іванець.
У привітанні ректора Львівської політехніки професора Юрія Бобала, яке зачитав проректор Університету Роман Корж, наголошено: «Маючи статус вищого навчального закладу ӀӀ рівня акредитації, Технічний коледж успішно проводить підготовку молодших спеціалістів і бакалаврів. В ньому працює самобутній науково-педагогічний колектив, який уособлює склад досвіду і молодечого запалу. Справжня команда однодумців, яка з’єднує прагнення зробити свій навчальний заклад кращим серед кращих».
Роман Корж є куратором цього навчального закладу, тому, як ніхто інший, добре знає всі його потреби, досягнення і проблеми. Він вручив ювілярам 10 ректорських комп’ютерів, а також подяки та нагороди кращим працівникам.
Нині Технічний коледж Львівської політехніки є потужним навчальним осередком, де навчається майже 1000 студентів. Навчальний процес забезпечують 115 наукових працівників, серед яких – 3 доктори наук, 26 кандидатів наук, 6 викладачів-методистів, 72 викладачі вищої категорії. За час існування коледж підготував до життя і роботи майже 5000 фахівців, більшість з яких продовжили навчання в Національному університеті «Львівська політехніка».
Серед випускників коледжу – народний депутат України Дмитро Добродомов, заслужений артист України, соліст Львівської опери Євген Світлиця, директори фірм та підприємств, успішні програмісти, військові та священики, художники, поети, журналісти.
Як наголосила очільниця коледжу Ганна Шемелюк, за роки свого становлення педагогічний та студентський колективи заручилися підтримкою державного, а тепер уже Національного університету «Львівська політехніка», професорсько-викладацький склад якого першим був залучений до підготовки студентів коледжу. Саме з того часу, а це був 1993 рік, розпочалася нова віха в історії навчального закладу, коли з ініціативи тодішнього ректора Львівської політехніки професора Юрія Рудавського розробляли концепцію діяльності коледжу в складі навчально-науково-виробничого комплексу, до якого увійшли Львівська політехніка, виробничі об’єднання «Полярон» та «Кінескоп».
Свої побажання колективу та гостям висловив перший директор і засновник коледжу Олександр Вибойщик, котрий нині проживає у США. Він надіслав відео-звернення, в якому побажав світлої і радісної атмосфери, успів та гараздів рідному колективу. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колишнього очільника коледжу Степана Мамрича.
Теплими словами та побажаннями колектив Технічного коледжу привітали також директор Інституту економіки та менеджменту Львівської політехніки професор Олег Кузьмін та методист Ради директорів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Львівської області Ірина Тарасюк. Ветерани та випускники поділились спогадами про незабутні студентські роки у цьому закладі.
Завершились урочистості зачитуванням гімну коледжу, який створила відома поетеса, заслужений діяч мистецтва України, член Національної спілки письменників України Анна Канич. Після закінчення відбувся великий святковий концерт.