27 грудня 2022 року відбулося урочисте засідання Педагогічної ради Відокремленого структурного підрозділу «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» з нагоди 75-річчя від дня заснування закладу освіти.
Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять українських воїнів і мирних громадян України, які загинули у війні, що розв’язав російський агресор.
Після виконання Державного гімну України зі вступним словом до присутніх звернувся директор коледжу, кандидат технічних наук Іван Костюк, який привітав усіх з 75-річним ювілеєм.
На пам’ятній події були присутні високошановані гості, що завітали до коледжу розділити радість свята:
- директор департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда;
- проректор із науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Національного університету «Львівська політехніка», доктор технічних наук, професор Роман Корж;
- голова Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Львівської області Роман Дадак.
Зокрема, проректор Львівської політехніки Роман Корж передав щирі привітання від ректора Університету Юрія Бобала й нагородив кращих викладачів Технологічного фахового коледжу дипломами, подяками та цінними подарунками.
З нагоди ювілею працівники коледжу отримали також нагороди від Львівської обласної ради, Львівської обласної військової адміністрації, Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
Докладніше – на сайті Технологічного фахового коледжу.
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tcol-75-0.jpg?itok=g8gccC6T)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tcol-75-1.jpg?itok=qNk6LZN6)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tcol-75-3.jpg?itok=6BSq1uni)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tcol-75-4.jpg?itok=gL264N9B)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tcol-75-5.jpg?itok=_-t9ufm2)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tcol-75-6.jpg?itok=kZjEpZX2)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tcol-75-7.jpg?itok=iCheTlyW)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tcol-75-8.jpg?itok=tZ9Y4WRs)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tcol-75-9.jpg?itok=hE-5iQVD)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tcol-75-10.jpg?itok=wgCiwmCH)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tcol-75-11.jpg?itok=9jCpj78Q)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tcol-75-12.jpg?itok=-o_8v7uI)
![Фото з урочистостей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/1/2/para/gallery/tcol-75-13.jpg?itok=NKY3BbAF)