Тривають конкурси Програми імені Фулбрайта на 2025–2026 академічний рік

Fulbright Ukraine
Заставка до матеріалу

Київський офіс Інституту міжнародної освіти нагадує про відкриті конкурси Програми імені Фулбрайта на 2025–2026 академічний рік.

Для молодих викладачів та дослідників:

• Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program: стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців.
    Термін подання документів продовжено до 14 липня 2024 року.
  • Fulbright Research And Development Program: проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.
    Термін подання документів – до 1 листопада 2024 року.

Для кандидатів і докторів наук, дослідників та фахівців:

• Fulbright Visiting Scholar Program: проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.
    Термін подання документів – до 15 жовтня 2024 року.

Докладніша інформація – на сайті Програми імені Фулбрайта в Україні.

Офіс Інституту міжнародної освіти в Києві приймає документи на фулбрайтівські програми не тільки від конкурсантів, які проживають в Україні, але й від тих громадян України, які через війну змушені були покинути країну після 24 лютого 2022 року.