Центр міжнародної освіти провів цикл тренінгів для підвищення кваліфікації викладачів Університету

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Фото з тренінгу

1 травня відбувся заключний тренінг для викладачів Національного університету «Львівська політехніка» з навчання за програмою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників на тему «Міжнародні освітні програми».

Працівники Центру міжнародної освіти Львівської політехніки щосереди проводили тренінги щодо актуальних програм, які реалізують в Університеті.

Керівниця Центру Наталія Гоц вручила сертифікати всім тим, хто брав активну участь у тренінгах.

Дякуємо всім за співпрацю! Незабаром будуть нові цікаві пропозиції, тож стежте за новинами!

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу