У дзвіниці Студентського храму на території студмістечка Університету відбулася третя зустріч на «Каві з капеланом»

Центр Студентського Капеланства
Фото із заходу

12 квітня 2022 року у дзвіниці Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на території студмістечка Національного університету «Львівська політехніка», відбулася третя у цьому семестрі традиційна зустріч студентів на «Каві з капеланом» на тему «Цінність життя».

На зустрічі відбувалася палка дискусія про цінність людського життя. Розглянули деякі статті в міжнародних документах, в яких йдеться про те, що є найвищою цінністю життя.

• Бог є той, хто кличе людину до життя.
  • Для християнина смерть є лише переходом до життя вічного.
  • Життя – це дар Божий.

Також молодь порушила низку морально-етичних питань, на них постараються дати відповідь наступного разу.

Всіх охочих чекають щовівторка о 19:00 у дзвіниці Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького за адресою вулиця Лукаша, 3а.