У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулося урочисте нагородження переможців ІІ етапу 73-ї студентської науково-технічної конференції.
Ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало привітав переможців інтелектуального змагання, наголосив на тому, що це важлива подія як і для них, так і для Університету загалом.
За результатами цьогорічної студентської науково-технічної конференції, яка проходила впродовж жовтня цього року, ректор вручив дипломи та премії переможцям, які зайняли перші, другі та треті призові місця.
У 73-й студентській науково-технічній конференції взяли участь понад 2000 студентів Львівської політехніки. З них 150 пройшли у другий тур, а 48 отримали перемогу. Серед переможців – представники всіх навчально-наукових інститутів Університету.
Крім того, відзначили подяками 100 студентів – активних учасників науково-технічної конференції, які отримали збірник тез доповідей.
![на студентській конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/img8188.jpg?itok=Y11p49sj)
![на студентській конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/img8197.jpg?itok=gyccQObx)
![на студентській конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/img8202.jpg?itok=a3_9nbyl)
![на студентській конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/img8211.jpg?itok=EkHQ9hDX)
![на студентській конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/img8220.jpg?itok=1fmeyyGj)
![на студентській конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/img8222.jpg?itok=q5I_NyD2)
![на студентській конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/img8229.jpg?itok=qzDpKOao)
![на студентській конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/18/para/gallery/img8250.jpg?itok=-CUB_p7j)