«Хтось прагне щось змінити у своєму житті, інший постає перед проблемою вибору. Це загартовує. І якщо швидше почати випробовувати себе, можна більше всього досягти. Тож розпочни вже зараз, не очікуючи зрілості».
Саме такі слова написано на вебсторінці Навчально-виховного комплексу «Інженерно-економічної школи – Львівського економічного ліцею» (НВК «ШЕЛ»). Як переконались викладачі Львівської політехніки, учні цього ліцею справді активно поринають у навчання та творчість, що в подальшому сприяє їх кращому розумінню себе та досягненню вагомих результатів у житті.
З 15 по 19 квітня 2024 року у НВК «ШЕЛ» було реалізовано профорієнтаційний проєкт «Дні політехніки в школі». Дітям запропонували дізнатись про бакалаврські програми та інші послуги, які пропонує наш університет на освітньому ринку, а також про інфраструктуру Львівської політехніки та університетську спільноту. Додатково було проведено тренінг «Компетенції майбутнього», який має на меті навчити школярів різнобічним підходам для вибору майбутнього фаху.
Окремий цикл занять з математики, англійської мови, фізики, хімії, вступу до ІТ, української мови, формування особистого профілю та його просування в соціальних мережах і дипломатичного протоколу й ділового етикету (в рамках шкільного предмету «Громадянська освіта», який прослухали вихованці ліцею), мав на меті стимулювати їх до подальшого продовження навчання після закінчення закладу шкільної освіти. Зокрема – і в Національному університеті «Львівська політехніка».
На цей час заплановано подальшу співпрацю між НВК «ШЕЛ» та Львівською політехнікою у формі участі ліцеїстів у різних профорієнтаційних проєктах: Наукових фестинах, літніх школах, навчальних гуртках тощо.
![Фото з Днів Політехніки в ліцеї](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/cpko.jpg?itok=ZF2sk47K)
![Фото з Днів Політехніки в ліцеї](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/cpko-d.jpg?itok=XDn4TYfl)
![Фото з Днів Політехніки в ліцеї](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/cpko-g.jpg?itok=51LYinZb)
![Фото з Днів Політехніки в ліцеї](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/cpko-l.jpg?itok=kMmBsFTi)
![Фото з Днів Політехніки в ліцеї](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/cpko-m.jpg?itok=rrQxK1cF)
![Фото з Днів Політехніки в ліцеї](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/cpko-ml.jpg?itok=eC6qJm8U)
![Фото з Днів Політехніки в ліцеї](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/30/para/gallery/cpko-mz.jpg?itok=rnwewwen)