Різдвяним подарунком для працівників Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» була зустріч із давнім приятелем з Бразилії Віторіо Соротюком, заступником Президента Світового Конґресу Українців, що репрезентує українську діаспору Південної Америки, головою Українсько-Бразильської Центральної Репрезентації, з його дружиною та друзями зі Швейцарії.
Тепла розмова не обійшлася без професійного обговорення спільних планів на майбутнє. Обговорили подальшу співпрацю, зокрема щодо участі українських бразилійців у заходах МІОК 2018 року – Світовому форумі українознавчих суботніх і недільних шкіл та Літній школі української мови і культури, співпрацю з відділом україністики славістичних студій Університету Парани.
![зустріч із заступником Президента СКУ](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/17/para/gallery/miokbraz-2018-1.jpg?itok=koEYKcTJ)
![зустріч із заступником Президента СКУ](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/17/para/gallery/miokbraz-2018-2.jpg?itok=cY4SCCNO)