У рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри СР зустрілися зі студентами-іноземцями

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Фото із зустрічі

У рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук професорка Лариса Климанська, доценти Станіслав Андрейчук та Володимир Проскура провели зустріч зі студентами-іноземцями, які навчаються на підготовчих курсах Національного університету «Львівська політехніка».

Гості показали присутнім адаптовану презентацію, зокрема англійською мовою. Відтак слухачі з США, Грузії, Туреччини мали змогу ознайомитися з вичерпною інформацією щодо спеціальностей кафедри – 054 «Соціологія та розвиток людських ресурсів», 231 «Соціальна робота», 232 «Соціальне забезпечення», задати свої запитання й отримати вичерпні відповіді.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі