У рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук професорка Лариса Климанська, доценти Станіслав Андрейчук та Володимир Проскура провели зустріч зі студентами-іноземцями, які навчаються на підготовчих курсах Національного університету «Львівська політехніка».
Гості показали присутнім адаптовану презентацію, зокрема англійською мовою. Відтак слухачі з США, Грузії, Туреччини мали змогу ознайомитися з вичерпною інформацією щодо спеціальностей кафедри – 054 «Соціологія та розвиток людських ресурсів», 231 «Соціальна робота», 232 «Соціальне забезпечення», задати свої запитання й отримати вичерпні відповіді.
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/4/3/para/gallery/sr-zobrazhennyaviber2023-03-3012-14-17-850.jpg?itok=1ZaMtHQJ)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/4/3/para/gallery/sr-zobrazhennyaviber2023-03-3012-18-57-470.jpg?itok=lpbg6V0j)
![Фото із зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/4/3/para/gallery/sr-zobrazhennyaviber2023-03-3012-20-16-564.jpg?itok=JFBswyqW)