У стартап-школі Університету відбувся тренінг «OSINT для бізнесу: ефективна перевірка контрагентів у цифрову епоху»

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фото із тренінгу

Щодня ми стикаємося з OSINT, шукаючи інформацію про потрібну нам людину або на цікаву тему – з телефона, ноутбука чи стаціонарного комп’ютера. Всі наші дії залишають по собі цифровий слід.

Про те, як знаходити й аналізувати інформацію з відкритих джерел, ішлося на тренінгу «OSINT для бізнесу: ефективна перевірка контрагентів у цифрову епоху», що відбувся у Tech StartUp School Львівської політехніки.

Зокрема, учасники заходу дізналися про алгоритм перевірки нерухомості на первинному і вторинному ринку та як здійснюється пошук та перевірка інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб.

Тренінг провів Роман Радейко – CEO OnlineLawSchool, тренер з OSINT для юристів.

Навчання відбувалось у межах проєкту міжнародної співпраці «Цифрова трансформація МСП у країнах Східного партнерства» за фінансової підтримки уряду Німеччини. Виконавчий партнер – Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше – на сторінці Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук.