У Технологічному коледжі Львівської політехніки відбулася заходи до Міжнародного дня студентського спорту

Технологічний коледж Львівської політехніки
заходи до Дня студентського спорту

З ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Спортивної студентської спілки України студенти і викладачі Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» долучилися до відзначення Міжнародного дня студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

20 вересня в коледжі відбулися такі заходи, організовані викладачами фізичного виховання:

• зустріч з Олегом та Наталією Музичуками – Заслуженими тренерами України, батьками чемпіонок світу з шахів Марічки та Анни Музичук;
  • виступ із танцювальної аеробіки студентки Олександри Зверєвої;
  • виставка стіннівок на спортивну тематику;
  • товариська зустріч з волейболу між командами студентів і викладачів коледжу.

Спорт – надійне джерело доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття!