У Технологічному коледжі відбувся майстер-клас із писанкарства для тимчасово переміщених дітей та дорослих

Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

Напередодні Великодніх свят викладачі та студенти Технологічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» організували і провели майстер-клас із писанкарства для дітей та дорослих із категорії внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитку коледжу.

Діти й дорослі, які втекли від жахіть війни, вперше створювали власну писанку: символ початку, народження життя.

Викладач Наталія Чорна розповіла про писанкарство – давнє обрядове весняне дійство, ознайомила з обрядами, що пов’язані з написанням та використанням писанок. Торкнулась теми символів, їхнього походження та значення.

Діти, які ніколи не тримали в руках писачка, створювали своє перше диво, вкладаючи частинку своєї душі.

У дружній атмосфері, допомагаючи один одному, діти й дорослі ознайомилися з традиціями нашого народу і навчилися творити писанки. Жоден з учасників не залишився осторонь цієї справи і з великою цікавістю занурився в дійство розпису елементів писанки.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу