Команда викладачів фізичного виховання Технологічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» організували та провели Відкритий турнір з настільного тенісу серед дівчат на юнаків. Захід, присвячений Міжнародному олімпійському дню, мав на меті залучення студентської молоді до фізичної культури, спорту, олімпійського руху.
В турнірі взяли участь студенти різних курсів та спеціальностей. Учасники продемонстрували доволі непоганий рівень гри й достатньо високу майстерність ігрової техніки. Таким тенісистам можна порадити розвиватися й далі, досягати вищого рівня, отримувати спортивні розряди.
Про переможців та призерів турніру – на сайті Технологічного фахового коледжу.
![Фото зі змагань](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/28/para/gallery/tcol-ten-1.jpg?itok=8Y-kK9I9)
![Фото зі змагань](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/28/para/gallery/tcol-ten-2.jpg?itok=wNOMo_dJ)
![Фото зі змагань](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/28/para/gallery/tcol-ten-3.jpg?itok=EWO6YsPD)
![Фото зі змагань](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/28/para/gallery/tcol-ten-4.jpg?itok=Nldmvln-)
![Фото зі змагань](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/28/para/gallery/tcol-ten-5.jpg?itok=EnJ9jsIX)