Важливою складовою освітнього процесу в закладах вищої освіти є практична підготовка студентів. Тому кафедра фінансів Національного університету «Львівська політехніка» тісно співпрацює із підприємствами, страховими компаніями, банківськими та державними установами.
З метою належної підготовки фахівців у сфері державних фінансів студенти кафедри фінансів разом з викладачем, к.е.н., доцентом О.М. Піхоцькою завітали до Територіального управління рахункової палати.
Студенти мали змогу побачити й почути про особливості діяльності установи та ознайомитися з її основними завданнями і пріоритетами.
Начальник управління В.Ф. Піхоцький розповів про особливості діяльності Рахункової палати – органу оперативного управління бюджетним процесом, який здійснює контрольні заходи за надходженням та використанням коштів Державного бюджету України. Зазначено, що державний фінансовий контроль є вагомою функцією управління фінансовою системою, яка спрямована на упередження та запобігання фінансово-економічним порушенням у сфері використання бюджетних коштів.
![У теруправлінні Рахункової палати](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/img2234.jpg?itok=niAyf0Hj)
![У теруправлінні Рахункової палати](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/img2243.jpg?itok=sBdzY9_V)
![У теруправлінні Рахункової палати](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/img2245.jpg?itok=7WoRKJm9)
![У теруправлінні Рахункової палати](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/img2247.jpg?itok=sJNSYxPp)