З 10 до 17 березня 2016 року відбулась поїздка учнів Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка» в містечко Чарнкув, розташоване на сході Польщі.
В ході цієї поїздки українські учні краще пізнали культуру Польщі, національні звичаї і традиції наших сусідів, зміцнили дружні стосунки з польськими дітьми, познайомились з новими людьми та їхнім побутом.
Найприємнішою несподіванкою для гімназистів була зустріч із композитором Каролем Кусом, який із перших днів революції гідності перебував у Києві на Майдані. Під враженням побаченого і пережитого в ці історичні дні для України він створив революційну пісню-підтримку «Подай руку Україні».
Поїздка видалась і хорошою, і пізнавальною, і корисною для кожного. Всі отримали позитивні враження і емоції.
![Учні Львівської академічної гімназії в гостях у польських друзів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/24/para/gallery/lagpol-2016-2.jpg?itok=XewpLaUS)
![Учні Львівської академічної гімназії в гостях у польських друзів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/24/para/gallery/lagpol-2016-4.jpg?itok=jMbiUIX3)
![Учні Львівської академічної гімназії в гостях у польських друзів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/24/para/gallery/lagpol-2016-5.jpg?itok=kBq5_i4p)