6 грудня 2023 року відбулось підписання меморандуму про партнерство та співпрацю між Яворівською міською радою Львівської області та Навчально-науковим інститутом адміністрування, державного управління та професійного розвитку Національного університету «Львівська політехніка».
Участь у заході взяли директор ІАДУ Любомир Пилипенко та заступник директора Тарас Кіцак.
Предметом меморандуму є домовленість сторін про взаємну співпрацю для залучення наукового потенціалу Інституту до розвитку громади, реалізації стратегії розвитку громади, програм економічного і соціального розвитку громади.
Це вже четвертий меморандум, укладений з органами місцевого самоврядування, який дасть можливість науково-педагогічним працівникам Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки долучатися до розробки проєктів і стратегій розвитку громад, а також брати участь у реалізації спільних проєктів.
Раніше такі самі меморандуми були укладені з Жовківською, Новояворівською та Рава-Руською міськими радами.
![Фото з підписання меморандуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/12/7/para/gallery/iadu-zobrazhennyaviber2023-12-0613-07-26-114.jpg?itok=ZgzndIwx)
![Фото з підписання меморандуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/12/7/para/gallery/iadu-zobrazhennyaviber2023-12-0613-07-24-525.jpg?itok=UGFuuiSr)
![Фото з підписання меморандуму](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/12/7/para/gallery/iadu-zobrazhennyaviber2023-12-0613-07-12-631.jpg?itok=SSue-3EM)