Українських студентів запрошують до участі в Осінніх візитах Study Tours to Poland 2024

Спільнота «Стипендії, гранти, можливості для молоді»
Заставка до матеріалу

Study Tours to Poland (STP) – це програма Польсько-американського фонду свободи, яку реалізує Фонд «Лідери змін» у співпраці з Фондом «Боруссія». В рамках Програми організовують навчальні візити до Польщі для осіб зі Східної Європи (зокрема України), Південного Кавказу та Центральної Азії.

У Програмі STP можуть взяти участь студенти закладів вищої освіти, які поєднують успішне навчання з позанавчальною діяльністю своїх вишів (наприклад, у студентському самоврядуванні), або такі, що проявляють активність у діяльності громадських/молодіжних організацій, волонтерських рухів тощо.

Фінансування:

• проживання у гостелі/гуртожитку (у багатомісних кімнатах з іншими учасниками STP) за місцем реалізації програми візиту;
  • триразове харчування (сніданок, обід, вечеря);
  • допомога в отриманні безоплатної візи на період участі у STP;
  • часткове відшкодування витрат на проїзд у міжнародному сполученні.

Осінні візити відбуватимуться у жовтні – листопаді 2024 року (тривалість – 11 днів). Крайній термін подання заявок9 липня.

Докладніше – на сторінці «Стипендії, гранти, можливості для молоді» у соцмережі Фейсбук.