Успіхи студенток, які навчаються на кафедрі обліку та аналізу за дуальною формою навчання

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Фото із заняття

Студентки бакалаврату кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Адріана Вінтоняк, Андріана Кіра та Анастасія Баран уклали безстрокові трудові контракти з провідною міжнародною аудиторською фірмою PwC Lviv SDC. Вони обрали дуальну форму навчання й успішно здобувають практичний досвід за спеціальністю на робочому місці паралельно з навчанням в Університеті. Крім того, у квітні 2024 року вони ефективно працювали у тижневому відрядженні в підрозділах PwC в Польщі.

Запрошуємо студентів ІІІ–IV курсів бакалаврату і І курсу магістратури на навчання за спеціальністю «Облік і оподаткування» у 2024/2025 навчального року за дуальною формою на базі кафедри обліку та аналізу Львівської політехніки та львівського підрозділу міжнародної аудиторської фірми з «великої четвірки» – PricewaterhouseCoopers (PwC). З додатковими запитаннями можна звертатись до професора кафедри обліку та аналізу Володимира Чубая.

Фото із заняття Фото із заняття Фото із заняття